قیمت همکاری تابلوسازی تابلو تابان در سراسر ایران

تابلو تابان با 10 سال سابقه در صنعت تابلوسازی و با برخورداری از پرسنل کاربلد و متخصصین تابلوساز با دانش و فناوری روز دنیا توانمند به ساخت کلیه تابلوهای تبلیغاتی از جمله؛ تابلو چلنیوم؛ تابلو کامپوزیت؛ تابلو فلکسی؛ تابلو نئون؛ تابلو استیل؛ تابلو وکیوم؛ تابلو لایت باکس؛ تابلو روان؛ تابلو ترمووود: تابلو راهنما؛ تلویزیون شهری و… می باشد.

همچنین مجموعه تابلو تابان مجهز به اتاق رنگ؛ دستگاه های برش لیزری و کوره رنگ جهت ساخت حروف برجسته چلنیوم؛ حروف برجسته پلاستیک 3 بعدی؛ حروف برجسته وکیوم؛ حروف برجسته ترکیبی و حروف استیل نور اندریک( نور مخفی) می باشد و آمادگی خود را جهت همکاری با تمامی تابلوسازان و همکاران عزیز در تمام شهرهای ایران اعلام می دارد.

کیفیت محصولات و  استفاده از بهترین متریال روز دنیا از اصلی ترین اهداف این مجموعه می باشد و به همین خاطر تمامی تابلوهای ساخته شده توسط گروه تابلو تابان تضمین می شوند و در صورت هر نوع مشکل در کار مسئولیت آن را به طور تمام و کمال می پذیرد.

متریال ساخت تابلو برای پذیرش سفارشات همکاران تابلوساز

  1. استفاده از ورق های پلکسی گلاس تایوانی به ضخامت 2.8 تا 3 میلی متر
  2. استفاده از ورق های استیل به ضخامت 0.1 میلی متر و .07 میلی متر
  3. استفاده از آلومینیوم های رنگی(نقره ای؛ طلایی؛ مشکی و…) و طرح دار( لبه پانچ)
  4. ساخت حروف برجسته فانتزی در ترکیب رنگ های بسیار زیبا و شیک
  5. ساخت حروف برجسته ساده و وکیوم 3 بعدی

ساخت تابلو تبلیغاتی به قیمت همکاری

همکاران عزیز تابلو ساز در سراسر ایران توجه نمایند، ساخت کلیه حروف برجسته  چلنیوم؛ استیل پلاستیک و .. توسط دستگاه با ظرافت و کیفیت عالی به قیمت همکاری بر اساس ظرفیت تولید درخواستی شما انجام می شود و در صورت آماده بودن طرح در همان روز؛ شما می توانید سفارش خود را تحویل بگیرید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت همکاری و نحوه همکاری با شماره تلفن های 09128150546 و 021-44625080 تماس حاصل فرمایند.

به اشتراک گذاری این مطلب: